Muşa Dair Muşun Yaşam Adresi

Muş Konaklama - Diyar Paris Otel
Muş Konaklama - Diyar Paris Otel

Muş Konaklama - Diyar Paris Otel

HOTEL DİYAR PARİS Muş’un ilimizin merkezinde bulunan ve tek 4 yıldızlı otelidir. Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki illere yakınlığı ile bilinen Muş ilimizde bulunan otelimiz konaklamak isteyen müşterilerine ev sahipliği yapmaktadır.  2015 yılında 8 katlı olarak inşa edilen HOTEL DİYAR PARİS kısa sürede adından söz ettirmeye başladı ve başta Türkiye olmak üzere Dünya’nın dört bir tarafından gelen yabancı turistlerce de tercih edilen bir konaklama merkezi haline gelmiştir.

 

     Bu başarının altında HOTEL DİYAR PARİS’in yerli ve yabancı müşterilerine konaklama ve dinlenmek için gereken tüm imkânları sunması yatmaktadır. HOTEL DİYAR PARİS 7200 metrekare kapalı alanı, bünyesinde 1 kral dairesi, 30 suit odası, toplamda 94 odasıyla birlikte 218 yatak kapasitesiyle hizmetinize sunulmuştur. Ayrıca 300 kişilik balo ve konferans salonu, 200 kişilik cafe ve pasta salonu, 200 kişilik 1. Sınıf restaurantı, SPA, sauna, buhar odası, Türk hamamı ve fitness salonu bulunmaktadır. Sitemizi inceleyerek de siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

   HOTEL DİYAR PARİS 2 adet salon ve deneyimli personeli ile ulusal ve uluslar arası toplantılara ev sahipliği yapma kabiliyetine sahiptir. Kongre, konferans, düğün, nişan, toplantı, seminer, ziyafet ve çeşitli kutlamalar için kusursuz hizmet vermekteyiz.