Muşa Dair Muşun Yaşam Adresi

"Muş'ta Gerçekleşecek 11. Uluslararası Onkoloji Günleri Öncesi Vali Avni Çakır'a Önemli Ziyaret"

"Muş'ta Gerçekleşecek 11. Uluslararası Onkoloji Günleri Öncesi Vali Avni Çakır'a Önemli Ziyaret"

Muş'ta düzenlenecek olan 11. Uluslararası Onkoloji Günleri öncesi, ilimizde bulunan 7 farklı ülkeden gelen heyetler ve Genç Birikim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yüce, önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. Heyet, Muş Valisi Sayın Avni Çakır'ı makamında ziyaret ederek, etkinliklerin detayları hakkında bilgi paylaşımında bulundu. 


Ziyaret sırasında Vali Avni Çakır, konuklara ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, etkinliğin düzenlenmesinde katkı sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti. Heyetler, etkinlik boyunca gerçekleştirilecek konferanslar, panel ve atölye çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, ortak çıkarlar doğrultusunda işbirliği olanaklarını değerlendirdiler. 


11. Uluslararası Onkoloji Günleri'nin, kanserle mücadeledeki son gelişmeleri tartışmak, deneyim paylaşımında bulunmak ve uluslararası işbirliğini güçlendirmek amacıyla önemli bir platform olacağı belirtilirken, ziyarette bu hedeflere ulaşmak için karşılıklı çaba gösterme kararı alındı. Etkinliğin, katılımcılar ve bilim insanları için verimli ve başarılı geçmesi temennisiyle, çalışmaların titizlikle sürdürüldüğü ifade edildi.