Muşa Dair Muşun Yaşam Adresi

Muşspor, Genç Yetenekleriyle Şampiyonluk İçin Güçleniyor
 Muşspor, Genç Yetenekleriyle Şampiyonluk İçin Güçleniyor

Muşspor, Genç Yetenekleriyle Şampiyonluk İçin Güçleniyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig'de mücadele eden Muşspor, devre arası transfer döneminde yaptığı hamlelerle şampiyonluk hedefini güçlendirdi. 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Atalay Gürel ve 22 yaşındaki forvet oyuncusu Mervan Yusuf Yiğit ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan Muşspor, genç yeteneklere verdiği değeri bir kez daha ortaya koydu.

Teknik direktör Ulaş ULUSAN önderliğinde sezonun ilk yarısında gösterdiği üstün performansla dikkat çeken Muşspor, TFF 3. Lig'de topladığı 27 puanla Adana 1954 FK'nın ardından ikinci sırada yer alıyor. Takım, şampiyonluk mücadelesinde üst sıralardaki yerini sağlamlaştırmak ve taraftarlarına mutlu bir son yaşatmak adına transfer çalışmalarına hız verdi.

Yapılan transferlerle güçlenen kadro, ikinci yarıda da etkili bir performans sergilemeyi hedefliyor. Atalay Gürel'in orta sahadaki dinamizmi ve Mervan Yusuf Yiğit'in golcülük yetenekleri, Muşspor'un hücum hattına önemli katkılar sağlaması bekleniyor.

Muşspor camiası, yeni transferlerin takıma uyum sürecini kısa sürede tamamlayarak, şampiyonluk yolundaki iddiasını sürdüreceğine inanıyor. Taraftarlar, takımlarını coşkuyla destekleyerek lig sonunda şampiyonluk sevinci yaşamayı umut ediyor.Muşadair.com